Franchising

Karlı Bir Yatırım İçin

Karlı bir yatırım

BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ

Son yıllarda Tüketici eğilimleri daha çok ev dışı gıda tüketime kaymış ve sektörümüz hızla büyümüştür. Şehirlerin en değerli yerlerini son yıllarda bankalardan sonra en çok gıda mağazalarının işletmekte olduğunu görüyoruz.

Ama bundan daha değerlisi sektörün gelmiş olduğu noktadan ziyade barındırdığı potansiyeldir.

2017 yılında ev dışı gıda tüketim sektöründe yapılan bir çalışmada, Dünyadaki gelişmiş ekonomilerde tüketicilerin kişisel harcamalarının %85 ini ev dışı gıda tüketimine ayırdıkları görülmektedir. Yine bu araştırmaya göre bu oran ülkemizde %55 ler seviyesinde yer alırken, ülkemizdeki tüketicilerin kişisel harcama bütçeleri de gelişmiş ülkelerdeki tüketicilerin üçte biri oranında olduğu görülmektedir.

Bu çerçeveden baktığımız zaman ülkemizin bu alanda ne kadar büyük bir potansiyele sahip olduğu görülebilir.

Birlikte yürümeye karar verdiğimiz anda sizlerle yepyeni bir sürece gireceğiz.

Başarı, keyif ve kazanç dolu olduğu kadar beraber üstesinden geleceğimiz meşakkatli, kararlılık gerektiren, özverili ve zorlu bir sürece…

Fırın Sanatı olarak işinde uzman kişilerle çalışmanın avantajını, genç ve dinamik kadromuzla hızlı aksiyon almaya dönüştürerek kısa sürede şimdiki fırın cafe sayımıza ulaştık.

Bugün ise; sağladığımız standart üretim ve sevkiyat sistemimizle, farklı konsept, kurumsal kimlik, en önemlisi de lezzetli ve kaliteli ürünlerle tüm fırın cafe’lerimizle birlikte sektörün lideri olmayı hedefliyoruz. Liderliğe giden yolun hangi zorluklardan geçtiğini iyi bilen deneyimli yöneticilerimizle, meyvelerini fazlasıyla toplayacağımız sağlam tohumlar atmaya her zaman özen gösteriyoruz.

Bilgi İsteyin

Konsept

“Bizden, içimizden çıkmış, davetkar, sıcak ve ulaşılabilir bir konsept yaratmak istedik.”

Yatırımcılardan

Fırın Sanatı