Hakkımızda

Hayata Tat Katmak İçin

Fırın Sanatı

Bi' Fırından Fazlası

Kendini ifade edip bulunduğu ortamda fark yaratma adına tüm yaratıcılığını kullananlar ve özgünlüğü ön planda tutanlar, değeri mutlaka bilinen eşsiz eserler ortaya çıkarırlar.

Bu eserler sanat, eserleri ortaya çıkaranlar ise sanatçıdır.

Biz de, kendimizi en iyi şekilde göstermek ve sektörde ayrışmak için tüm yaratıcılığımızı kullanıp özgün tatlar ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.

Kendimize sanatçı demek istemiyoruz ama fırıncılığı bir sanat olarak görüyor, sunduğumuz tatlar ile size “bunlar gerçekten sanat eseri” dedirtmek istiyoruz.

Hizmet ve ürün olarak daha da fazlasını vermek istediğimiz için“…bi’ fırından fazlası…” mottosu ile kurulduğumuz günden beri tüm fırın cafe’ lerimizi mutlu anlar ve hoş tatlar sunma arzusuyla açıyoruz.

2016 yılında başlayan bu serüvenimizi, en az bir tanesi yurt dışında olmak üzere 5 yıl içinde 200 mağaza hedefini aşarak taçlandırmak istiyoruz…

Vizyonumuz

Adımız, ürün yapımız ve konseptimiz ile bizden, içimizden ve tüm yaratıcılığımızı kullanıp özgün tatlar ortaya çıkartarak sektörün lider markası olmak.

Misyonumuz

Herkesin lezzet hafızasına unutamayacakları yeni tatlar ekleyerek, hayatın tadını FIRIN SANATI’ nda çıkartabilmeleri için, bilgisi ve tecrübesi yüksek, işini seven, dinamik ve hırslı bir kadro ile çalışmak.

Fırın Sanatı

Franchise Şube Konsepti

Franchise

Bilgi Almak İçin
Tıklayın

Konsept

Bilgi Almak İçin
Tıklayın